Na BLOGU: Świąteczne stoły

Stół w naszym domu to nie tylko prosty mebel. W zgiełku codziennego życia, stół w domu odgrywa znaczącą rolę jako symboliczne centrum życia rodzinnego. Miejsce to nie tylko pełni funkcję stołu jadalnego, ale staje się sercem domu, miejscem, w którym rozgrywają się najważniejsze chwile życia rodzinno-domowego.
Stół jest miejscem, wokół którego zbierają się członkowie rodziny, by dzielić się posiłkiem, rozmową i radościami dnia.
To wspaniała okazja do utrzymania więzi rodzinnych, wymiany spostrzeżeń i wspólnego spędzenia czasu.
Regularne posiłki przy stole sprzyjają budowaniu silnych więzi rodzinnych i tworzeniu wspomnień, które zostaną z nami na zawsze.
Zbliżające się święta to czas, w którym szczególnie dużo czasu spędzimy z bliskimi przy stole podczas rodzinnych spotkań i przyjęć.

stół FLORIAN 1 of 1
stół DICKSON 2 1 of 1
stół EVERTON 1 of 1
Olmo_K524
stół OLMO 1 of 1
Ringo-dab-craft_r_K490-czarny-jasno-zielony
stół RINGO 1 of 1

W centrum

Stół pełni również rolę centralnego punktu podczas spotkań towarzyskich z przyjaciółmi. Niezależnie od tego, czy organizujemy przyjęcie urodzinowe, wieczór gier planszowych czy kameralne spotkanie ze znajomymi, stół jest miejscem, wokół którego kręci się życie towarzyskie. To przy nim przekazujemy historie, śmiejemy się, delektujemy smakowitymi potrawami i cieszymy się wzajemnym towarzystwem.

martin_r_k465_detal1
stół MARTIN 1 of 1
tiago-z_toledo-2-zielony_detal2
stół TIAGO 1 of 1
Gomez_K513_detal1

stół GOMEZ

1 of 1

Stół to również miejsce, w którym rodzą się ważne decyzje, rozstrzygane są spory i planowane są przyszłe wydarzenia.
To tutaj podejmowane są istotne rozmowy, podczas których dzielimy się swoimi myślami, planami i marzeniami.
Stół staje się miejscem, gdzie rodzi się zrozumienie, a rodzina wspólnie podejmuje ważne decyzje dotyczące życia codziennego.

W dzisiejszych czasach stół stał się również miejscem pracy i nauki. Wzrost pracy zdalnej sprawił, że wiele osób korzysta z tego uniwersalnego mebla jako biurka. To tutaj, w domowym zaciszu, powstają pomysły, realizowane są projekty zawodowe, a uczniowie skupiają się na nauce.

Ksawery-dab-craft_K514-czarny-bezowy_detal2
stół KSAWERY 1 of 1
stół ELEFANTE 1 of 1

Podsumowując:

Podsumowując, stół to niezastąpiony element każdego domu. To nie tylko mebel, przy którym spożywamy posiłki, ale centrum życia rodzinnego, miejsce pracy, nauki, spotkań towarzyskich i refleksji. To miejsce, gdzie wspólnie planujemy przyszłość, wymyślamy nowe projekty i podejmujemy ważne decyzje. Stół to miejsce, gdzie rodzi się kreatywność, a pomysły nabierają kształtu w atmosferze rodzinnego wsparcia.

Maria Pyzara

Architekt krajobrazu, projektant wnętrz, kulturoznawca. Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej, Lubelskiej Szkoły Sztuki i Projektowania oraz Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Od 6 lat zaangażowana w tworzenie projektów wnętrzarskich i krajobrazowych – od 3 lat pod szyldem swojej własnej pracowni. Autorka wielu projektów wnętrz i ogrodów prywatnych oraz wnętrz obiektów komercyjnych i usługowych na Podkarpaciu.